с. Сліди. Слідянська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів

Відбулося свято Дня захисника України та шкільний ярмарок

Провели тренування евакуації з приміщення школи

Організували навчання учнів з питань використання засобів індивідуального захисту (протигазів, респіраторів )

Тиждень математики

У школі з 20.03-24.03 було проведено тиждень математики

Тиждень профорієнтації

Профорієнтаційна робота в школі

Завершальним етапом психологічної та практичної підготовки учнів до трудової діяльності є їх правильна професійна орієнтація.

Професійна орієнтація - система навчально-виховної роботи, спрямованої на засвоєння учнями знань про соціально-економічні й психофізіологічні умови правильного вибору професії, формування в них уміння аналізувати вимоги різних професій до психологічної структури особистості, а також свої професійно значущі якості, шляхи й засоби їх розвитку.

Правильний вибір професії зумовлює моральне задоволення, позитивну самооцінку, високу продуктивність праці, якість продукції. Він є точкою, в якій сходяться інтереси особистості та суспільства, поєднання особистих і загальних інтересів.

Завдання профорієнтації полягає в ознайомленні учнів з професіями та правилами їх вибору, вихованні спрямованості на самопізнання як основу професійного самовизначення; формування вміння зіставляти свої здібності з вимогами щодо набуття конкретної професії, складати на цій основі реальний план оволодіння професією, а також забезпечення розвитку професійно важливих якостей особистості.

Тому 13-17 березня 2017 року в школі був проведений тиждень профорієнтації

Переможці та активні учасники

13     березня

Відкриття тижня професійної орієнтації. Конкурс творів «Вдало обрана     професія – щаслива доля »

Учні 9 класу

І місце –Сивак М.(9клас) ,

І місце -  МаксимчукН.(8 клас)

ІІ місце – Берчій Т.(9 клас)

ІІІ місце – Іващук Т.(9 клас)

14     березня

Конкурс «Галерея висловів про професію та працю». Оформлення куточка профорієнтації

Учні 8-9-х класів

Іващук Т., Берчій Т., Сивак М., Максимчук Н.

15     березня

Виставка-ярмарок  « У світі сучасних професій ».

Конкурс малюнків "Професія моєї мрії"

І місце – Романчук І.(8кл.)

ІІ місце –Москалюк М.(7кл.)

ІІІ місце – Максимчук Н.(8кл.)

І місце – Погоріло Н (3 кл.)

ІІ місце – Рудченко А.(2 кл.)

ІІІ місце –Максимчук Ю.(4 кл.)

16     березня

Тренінг «Крок до успіху». Тестування «Визначення нахилу до певного типу професії»

Учні 8-9-х класів

під керівництвом кл.керівника 9 класу Свистуна П.М.

17     березня

Профорієнтаційна гра «Подорож у світ професій»

Учні 8-9-х класів

під керівництвом кл.керівника 8 класу Шрамко М.В.

17     березня

Лінійка, присвячена підсумкам Тижня профорієнтації.

Учні 9 класуЛановий В., Сивак М., Іващук Т., Берчій Т.

У п'ятницю 17 березня в школі було проведено родинне свято "Тепло сімейного вогнища", яке підготували учні початкових класів для своїх батьків та родичів. Свято було підготовлено та проведено вчителями 2-4 класів та вителем-практикантом Гладій Т. О. Тетяна Олександрівна - випускниця нашої школи, навчається на 4 курсі Барського педагогічного коледжу, тому і вчителі, і учні школи раді бачити її в стінах рідної школи. Адже вона  була активною учасницею шкільної самодіяльності, ведучою шкільних свят, а тепер  на  святі вже в ролі вчительки була ведучою, а також порадувала всіх чудовим вокалом, виконавши пісню "Мої батьки". Вчителі Бойко І.М., Гладій О.П., Мельник Л.І. підготували цікаві оповіді про родину, залучили дітей, їх батьків та бабусь до конкурсів та розваг. Час промайнув непомітно!